(0312)395 39 81 | (0531) 690 82 44

HomeBlogGenelGiyotin Makas

Giyotin Makas

Giyotin Makas

Redüktörlü Giyotin makaslar kendi içerisinde çeşitli birçok özelliğe sahiptir. Bu özellikleri standart ekipmanlar ve Opsiyonel özellikleri gibi ayrı ayrı ele alabiliriz. Standart özelliklerin içerisinde, Redüktörlü tahrik sistemi, soğutmalı fren sistemi, üst tabla ayarlanabilir kızaklar, dijital kontrollü motor, arka dayama sistemi, yüksek alaşımlı takım çeki, 4 farklı kesim imkânı olan bıçaklar, kolay ayarlanabilir bıçak boşluğu, mekanik baskı sistemi, açılı ön gönye ve dik kesim imkânı, ön taraf parmak koruma bariyeri, acil durumlarda işlem durdurma butonu, kesim çizgisi aydınlatması, elektrik sistemi, kesim çizgisi belirleme sensoru gibi standart özelliklere sahiptir. Standart özelliklerin yanı sıra, açılı sac kesimi, sac kaldırma sistemi ve emniyet bariyeri de Opsiyonel özellikleri arasında yer almaktadır. Yapılacak işlemleri kolaylaştırması konusunda devamlı ve tercih sebebi olan yapılar içerisinde yer almaktadır.

Giyotin makas lazer firmalarının vazgeçilmez makinesidir. Delik ve boşaltma olmayan düz malzemeler için uygun olan kesim yöntemidir. Redüktörlü giyotin makas ekstra işlem ve program olmadığı için daha uygun ve ekonomi olarak da çok daha hesaplı ve uygun hale getirebilmektedir. Bu sebeple insan gücüne de çok ihtiyaç duyulmayan bu kesim yöntemi daha az risk içerdiği için tercih edilen bir yöntemdir. Ayrıca redüktörlü giyotin makas işveren firmaya da maliyeti bazında daha az olduğu için kesim üzerinden müşteriye ekstra maliyet eklenmeden kesim işlemini yaptırabilme avantajı sağlayacaktır.

 Tercih edilen her durum kişiye hem ekonomik hem de fizyolojik olarak sağlam yaklaşım olduğundan sorun olmaz. Daha garantili bir sonuç olarak bilinmesi yine aynı şekilde tercih sebepleri arasında yer almasına olanak sağlar yapıdadır. Yapılacak kesimlerde olacak parçalar, ancak parça içeriğinde köşeler oval ya da içeriği delik, şekil gibi herhangi bir ayrıntı varsa bu kesim parça için uygun görülmez.

Cemax Mühendislik olarak sizler için hazırladığımız, ürünümüz hakkında detaylı bilgi sayfası için tıklayabilirsiniz.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

HIZLI MENÜ
ÜRÜNLER

© 2022 CEMAX Mühendislik

Telefon
Whatsapp
E-mail