(0312)395 39 81 | (0531) 690 82 44

HomeBlogGenelAlçıpan Profil Üretim Hatları

Alçıpan Profil Üretim Hatları

Alçıpan için inşaat sektöründe, günbegün daha fazla istek ve ihtiyaç duyulmaktadır. Hızlı gelişen teknoloji profesyonel hizmet ile birleşerek kaliteli ve estetik görüntüye sahip sonuçlar üretilebilmektedir. Kurulumu ve devamında kullanımının kolay olması, insan gücüne ihtiyacı ciddi oranda azaltmaktadır. Yapı malzemeleri içerisinde bulunan alçıpan, günümüzde favori yapı malzemeleri içinde yer almaktadır. Alçıpan ile iç içe olan, Alçıpan Profil Üretim Hattı bir çok yapı malzemesini üretim aşamasını kolaylaştırmak ve hızlı sonuç alınmasını sağlamaktadır.

Alçıpan belirli normlarda üretilmektedir. İnşaat sektörü için ideal ve kullanışlı ekipmanlar alçıpan sayesinde yapılabilmektedir. Çeşitli özellik ve boyutlarda üretilen alçıpan darbe, yangın, su nem gibi durumlara karşı dayanıklı bir yapıya sahiptir. İstek ve ihtiyaca karşı kullanılacak alana göre şekillendirme imkânı mevcuttur. Isı yalıtımı ses yalıtımı gibi özellikleri de karşılayabilecek yapıda olan alçıpanlar isteğe bağlı olarak özel üretim yapılabilme imkânına da sahiptir.

Alçıpan Profil Hatları, 14 farklı ölçüde olup, yüksek hız ve kalitede profil üretebilme imkanı sunan makinelerdir. Cemax Mühendislikte bulunan Alçıpan Profil Üretim Hattı’nın Opsiyonel özelliklerini maddeler halinde vermemiz gerekirse;

  • Kasetli tip roll form istasyonları.
  • Müşteri numunesine göre profil desenleri.
  • Delik delme ünitesi.
  • Müşteri numunesine göre, PVC destek sacı vs. üretimi.

Şeklinde aktarımda bulunabiliriz. Teknik olarak standart özellikleri ise;

Üretim hızı: 60 metre/dk.
Bant açma: 2000 Kg Rulo sac taşıma kapasitesi
Roll form: 12 istasyonlu
Otomasyon: Schneider
Şalt Malzemesi Siemens, Moeller, Schneider markadır.
Uçar makas: Servo motor tahrikli.
Profil uzaklaştırma sehpası: Pnömatik
Makara ve kalıp rafı: 24 istasyon makara ve kalıpları muhafaza eder.

Şeklinde bilgi verebiliriz.

Cemax Mühendislik sektör ihtiyaçları için getireceği çözümler ile profesyonel çalışmaları kalitesiyle bütünleştirmektedir.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

HIZLI MENÜ
ÜRÜNLER

© 2022 CEMAX Mühendislik

Telefon
Whatsapp
E-mail